Reakcia na: jt #46788:
to bola minuloročná výzva, a dopadla takto:http://korzar.sme.sk/c/4407346/ministerstvo-peniaze-na-autobusy-nedalo.html
Hej, Prešov žiadal sám viac, než bola celková stanovená suma na všetky projekty dokopy ?
Postaviť trať nie je nutné, ale podmienkou pre projekty je nahradiť novými vozidlami nejaké (naftové) autobusy. Takže na OBNOVU trolejbusov či električiek sa to použiť nedá, jedine na doplnenie vozidlového parku, ak zároveň s tým zrušíš nejakú autobusovú linku (čo napr. vďaka duobusom môžeš).
Isidor
"Ak je v blízkosti križovatky s riadenou premávkou priechod pre chodcov, nadchod alebo podchod, chodec smie prechádzať len na týchto miestach."
(zo starého cestného zákona, nový som neštudoval)