Reakcia na: Josip3211 #46786:
policajt je plateny, lebo je v sluzbe.Jednoducho nebude sediet v aute s mladymi zabami, ale bude si robit svoju robotu. A tym nemyslim vyberanie pokut.
---
Neschvalujem to, co sa pri VSS deje, lebo je to naozaj stadovite a mimoriadne nebezpecne. No malo sa hladat systemove riesenie a nie zneprijemnovanie prestupu pre ludi. Ako chce DPMK presvedcit ludi, ze prestupy su OK, ked ich cestujucim sam stazuje?
Peter55
Nechapem načo utekaju na tie Xky jak o život a skaču pod auta keď v špičke chodi jedna za druhou (Xka). Utekaju ako keby to bol posledny spoj ?