Reakcia na: Furčan #46770:
Hej hej...vkuse je cirkus a autá trúbia.. A takto všetci prejdu cez semafor... Len dúfam, že to nebude označené, aby geriatria mala na čo pindať...

ale nechajme tak...a ake linky budu to my neovplyvnime...teda ja určite nie
Furčan
Na príkaz GR, sa od
22.5.2009 ruší pre linku X zastávka VSS križovatka (zastávka linky č. 12
- Južná trieda smer od Barce) a presúva sa na zastávku VSS križovatka
(zastávka linky č. 28 - ul. Nižné Kapustníky).