Reakcia na: Isidor #46733:
to mi je jasne,ale aj tak pre ZTPckarov je aj chodenie problematicke nieto este prestupovat a stat niekde na namesti na pripoj..ja by som to kludne ozelel ja prestupovat nemam problem,ale kvôli takym ludom ma to štve,lebo sa natrápia
Cathy
34 - da sa prejst poza optimy autom okolo Cassosportu ku Carfouru zeby sla tam tou polnou cestickou? ? ?