Reakcia na: Peter55 #46663:
chcel som tym napisat len tolko ze sa mi zda lepsie posilnit cely smer L15, resp. 15N na furci - proste po NO, ako mat 2 linky ktore nevies skordinovat. A viem ako si navzajom "kradnu" ludi napr. poobede na NO a skus mi povedat ze to tak nie je...
solac3903