Reakcia na: solac3903 #46365:
Hej, systém je zlý. Trolejbusy treba rozvíjať, zmodernizovať. Viem, že boli stavané dvoma spôsobmi a preto sa zberače musia nastavovať na neštandardný tlak (nelynčujte ma, asi sa nevyjadrujem technicky správne) a preto jazdia pomalšie. Veď inde nie je rozdiel v rýchlosti autobusu a trolejbusu, inde taký problém nie je, veď to by sa trate asi nikde nestavali.
jt
Re #46354 solac3903: Hej, viem dobre aké je zmýšľanie podniku. Najradšej by trolejbusy zrušili úplne lebo tak by bolo viac objednávok a dotácii na CNG busy. A Furčanom vadí, že sú pomalé, tak radšej ich zrušiť namiesto modernizácie, však? Totonajkultúrnejšie mesto je plné sedliackeho zmýšľania až mi je zle ?