LOOOL ... Výborný návrh aby L20 zachádzala k OC OPTIMA. Čo z tejto linky? Nič, zbytočné zdržanie cestujúcich do Šace. A čo by mali z toho keď na L20 sú vypravované malé vozy. Už som tu písal, že by stačilio ak by sa zaviedla zastávka pred alebo za semaforom (pri stanovišti električiek) a nebol by problém... Či cestujúci chcú aby ich autobus odviezol až pred vchod?
5
34-ka jedna sem, jedna tam, to zas bude neprehľadné a navyše to rieši len KVP. Preháňať R7 do USS kvôli Optime, to je tiež skvostný nápad.
3 návrhy a zase žiadne systémové, komplexné riešenie dopravnej obslužnosti. Optima, vyberaj... ?