Reakcia na: 5 #46246:
snáď by tie nové spoje L R7 ukončili pri Optime. Aj keď nechápem, načo vymýšľajú voloviny. Jednoducho zaviesť celotýždenne L 5. Nič zložité. Zároveň na L 5 sa dá dostať 1 prestupom z každého sídliska v KE. Keby ju navyše zosynchronizovali s L R1, 20-minútový interval by bol plne dostačujúci.
kacka
http://www.imhd.sk/ke/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=33684&idt=u&idg=3944&gi=0&gn=20&gs=c&gsd=