Reakcia na: Alco #46056:
jeden čas to mala robiť ešte SADka, ale dajak z toho zišlo. Najkrajšie je to keď sú tam tie mláky a ty zažiješ prekvapenie do čo si vošiel. Ja som to zažil už s 3903 ? zo zálohy, Tedomami, Karosami, Ikarusom 280 a ani jednému tá cesta neprospieva. Včera ma dojalo, že cesta na Bankov sa dalej nerenovuje iba láta pláta...
Teraz vazne: Nezvysila by sa cena za ten dlhsi usek tym, ze trat je v BKV paneloch? Mozno blbost, len sa pytam. Keby aj to bolo 120 mil., radsej ich pouziju na nakup 20 kratkych CNG, nez na rekonstrukciu trate.
Isidor
Ale že vyvesili na mesiac aj zmenené CP pre ostatné linky, to som teda šokovaný