Reakcia na: jt #46064:
ale menenie CPčiek včera bolo zase na 1ku ? .Auto z DP,Forman prišlo na zastávku,postavilo sa na koľajnice a daváj meníme."Meniča" vôbec netrápilo,že za ním je nejaká brika,šak on ma času dosť ? .Inač čo som dnes počul,tak "IKSKO" chodí jak sa mu zachce.Niektoré autobusy nezastavovali na ED zastávkach (smer VSS,x),ale na bežných autobus.zastávkach,však načo...
Teraz vazne: Nezvysila by sa cena za ten dlhsi usek tym, ze trat je v BKV paneloch? Mozno blbost, len sa pytam. Keby aj to bolo 120 mil., radsej ich pouziju na nakup 20 kratkych CNG, nez na rekonstrukciu trate.
Alco
Srdečná vďaka (aj pre JT), celkom bez problémov som to zvládol za menšej podpory cestujúcich. No teda, to je naozaj tankodrom, ja byť RD alebo RT tak tam zruším MHD, kým si nedajú komunikácie do zjazdného stavu. Svojho času také niečo urobil pán Reiprich v Kavečanoch, ale títo terajší predposranci by si také niečo nedovolili, ani keby sa zrútil most cez Hornád alebo niečo podobné.