Reakcia na: eMareq #46060:
Zacneme robit zbierku?
Teraz vazne: Nezvysila by sa cena za ten dlhsi usek tym, ze trat je v BKV paneloch? Mozno blbost, len sa pytam. Keby aj to bolo 120 mil., radsej ich pouziju na nakup 20 kratkych CNG, nez na rekonstrukciu trate.
jt
Keďže tam nie je zakreslené KVP, mapa bude z obdobia sedemdesiatych rokov a neskôr.