Reakcia na: Nodes #46006:
Po Slaneckej by regioelektrička neprešla určite, no podobne je to aj na Kuzmányho alebo Hviezdoslavovej a rekonštrukcia pri športovej hale má byť v súlade s normami pre KORID. Všetky rekonštrukcie by sa tak mali robiť, lebo ak sa KORID zavedie, nebude sa predsa nedávno opravený úsek opravovať ešte raz. Teda ak sa opraví trať na Jazere, bude úsek zjazdný od VSS až po konečnú, no to ale neznamená, že tam zákonite regiotram jazdiť musí, iba to, že môže.
Alco
Neviem si pomôcť, ale náhodou nevymenili celý zadný článok z novšej rady? Zložitá oprava rámu + výmena čela sa mi zdá veľmi zložitá záležitosť, asi je jednoduchšie vymeniť celý článok. Zajtra sa skúsim na 3210 pozrieť "zblízka" na Hornádskej...