vcera podvecer som sa vybral do mesta..z mojej zastavky odchadza 8 autobusovych liniek (normalne 10,ale expresy nepocitam kedze to bolo mimo spicky) a 1 elektrickovu (celkovo 3)..tak clovek by si myslel-hlavne po slovach niekoho z vedenia DPMK,pred zavedenim noveho linkoveho vedenia,za ludia sa po zavedeni LV nebudu musiet ucit cestovne poriadky...a ja vcera pridem na zastavku a aj napriek tomu kolko spojov mi tu ide som cakal 15minut na zastavke a nikde nic ? ludia uz boli nervozni na zastavke...a zrazu naraz sa objavili 2 naraz krasny vlacik (konkretne linky 23 a 25) a 5 minut na to uz mala ist elektricka...tak vsetko krasne pojde naraz a 15 minut nic...to v mongolsku snad mhd funguje lepsie ?
.. Dali mu celo modelu Irisbus
.. ale je to pekne
TA
1. s pásmom T2 nemám skúsenosť, ale v prípade niekdajšieho pásma TZR to bolo urobené tak, že ak si chcel cestovať ďalej než len v pásme T1, musel si si navoliť daný CL. Takže predpokladám, že ak daný spoj končí v pásme T2, tak Ti ako obvykle po priložení BČK k označovaču nezakúpi CL až do konca jazdy, ale len pre pásmo T1. Stopercentne si istý však nie som - no zistíš to pri pohľade na základnú obrazovku označovača, ktorý CL tam bude zobrazený ako predvolený.
2. áno - už pri 1. nástupe musíš zvoliť CL pre T2. Zmena CL na drahší sa nedá vykonať.