Reakcia na: eMareq #45946:
A čo takto O1: Optima - ŽST
O2: Optima - Nad Jazerom (OC Važec)
O3: Optima - Havlíčkova
O4: Optima - Štadión TU
O5: Optima - Hotel Strojár
O6: Optima - DPMK, Bardejovská
O7: Optima - Amfik
O8: Optima - Barca
? ?
Vozy by boli pochopiteľne ako prejazdy z R-iek..
eMareq
5 (?): Optima - Moldavská - Stanica
5A: Optima - Alejová - Barca
5B: Optima - Alejová - OC Važec
5C: Optima - Moldavská - Ryba
5D: Optima - Tr. SNP - Štadión TU (aj tam)
5E: Optima - Tr. SNP - Havlíčkova
5F: Optima - Moldavská - Kuzmányho - NMM
A budú zavedení striedači sediaci v MC Donalde v Optime.
? ? ?
Re #45927 Isidor: Riaditeľ Optimy bude vyrevovať, že či Cassovia si zaplatila za tie nové voze čo im tam jazdia.
Re #45944 pedro77: every thirty minutes, because we have to save public city transport costs. And people hate transfers. ?