Inak včera osm si chcel kupiť listok v tom džade na Kalinovskej, svietil normalne na zeleno a zdalo sa, že ide. Navolil som si listok a keď som chcle zaplatiť tak vždy mi mince vratilo. Vhodil som tam 5x 2 eur, 5 centovky, 2é centovky a nič nezobralo. Ma pravo isť bez listka? Ja nebudme kupovať listok za 1 euro u vodiča pretože im nefunguje automat ? ?
COMFORT
Ale v niektorých revízoroch milosť ostala, mne osobne odpustili až 2x a videl som aj iné prípady, kde odpúšťali. Čo už, moja mama narazila na revízora, krotý tvrdo dodržiava pravidlá... Možno sa v tom aj vyžíva.... ? Človek sa poučí...