Ešte stále čakám na ďaľšie príspevky pre nového vedúceho autobusovej a trolejbusovej dopravy ktorý bude zajtra predstavený všetkým pracovníkom údržby ráno v zasadačke trolejbusovej dopravy o 07.00 hod. Ak sa neviete rozhodnúť teraz stačí poslať alebo prísť
LUKYmhd
Ty chceš azda porovnávať THC s Luníkom IX?? Azda chodia na THC busy s vybitými oknami?? Ano mozno su na THC aj nejaký divý ľudia ktorý toto vystrájajú. Ale inak je to myslím si normálne sídlisko a bývajú tam normálni ľudia. Ved predsa nemozes kôli nejakej skupine výrastkov odsudzovat celé sídlisko. Každý den jazdím busmi na KVP a aj tam som uz zazil nieco podobné. Blbých ľudí najdeš všade, nie len na THC.