Na Novej nemocnici dnes už bola nová verzia CP pre L6 a L9, nie tie idiotské, čo mali zlúčené odchody spojov v SO a NE do víkendu počas osmej a deviatej hodiny bez vysvetlivky, už je opať SO a NE a "x".
asi je lepsie pisat v rodnej reci podla mna
Sarko