na tento problem sme ti tu uz odporucili mnozstvo lepsiech rieseni (aj odskusanych z praxe) len ty sa stale vyhovaras na akesi 20 minutove cakanie, uz je to nuda stale to iste dookola ... a tabletky nefajčím ?
Ono ten bod B si treba vedieť správne a logicky zvoliť. V Tvojom prípade je ŽST bod C, pričom bodom B prechádzaš dvakrát, tam aj späť. Medzi B a C sa vyvážaš nadarmo (ako ten, o ktorom píšeš, že sa chodí voziť). Vidíš, aj Ty si jeden z nich.
Zmeniť zobrazenie
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
mišo