Reakcia na: VLK #44258:
Ďakujem tebe aj ostatným diskutujúcim za odpoveď a za opravu, nemám ani sám prehľad ako je to u vás s CP v KE a ich dodržiavaním a na GPS som pri písaní vôbec nepomyslel, na výšku už nechodím a naposledy som bol v KE pred pol rokom, aj keď z PO to nie je ďaleko a čo čert nechcel dnes som vaše mesto navštívil, v mhd ma prekvapilo zmiznutie L32 a jej neviem teraz či čiastočné čo sa trasy týka nahradenie linkou 19. Potom som si spomenul, že sa vo veľkom menil grafikon. ?
. Aj mne sa bezne stava, ze ja mam na svojich hodinkach 7:57 a v skole uz 8:02, no ale necudujem sa, ved skola je dalej ako ja...
cybernetic
14 a 15 TrM: tachograf TM- 10: zaznam 1800 m opat premazavanie,ale tu je moznost konfiguracie t,j. zaznam sa vie ulozit podla casu alebo drahy,tiez je moznost zvysit kapacitu pamate /karta PCMCI/ vtedy zaznamena az 160 km
Niektore 15tr uz maju tachograf TM 10 /vascinou po VP/