Reakcia na: Vladislav 48 #44234:
Pozdravujem piatkove sardinkove spoje L10 z internatov... A aj napuchnute sola na L6 v nedelu vecer. Fakt skvely prieskum.
Cengeľ
) chce zaviesť nastupovanie všetkými dverami, ako som nedávno počul (cca. 2 mesiace tomu sú asi)... ?
pedro77
P.S. ja som bol v tej L50 co vas obehla na secovskej, skoro vsetci sme sedeli a samozrejme som cestoval na 4zastavky ?