Reakcia na: Dimi #44172:
No neviem, ja si nie som vedomy ziadnej stavebnej vady kosickeho trolejoveho vedenia, ktora by nutila ist vodicov pomaly. O vyhybkach nehovorim, samozrejme, tam sa brzdi, ale zas tolko tych vyhybiek v KE nie je. Ovsem na rovnej trati nie je dovod nejst maximalnou povolenou rychlostou. Alebo je?
) linku jazdiacu do nejakej oblasti ( Pereš a Lorinčík ), je viac než len postavené na hlavu.
Dimi
A co dodat na toto ?
Vy ich využijet emožno raz za rok ale na imhd ste najväčši odbornici.
Par ludi, ktori tu pisu, povazujem za odbornikov. Oni pre zmenu nielen, ze pisu na imhd, ale cinmi to maju aj obhajene. Ozaj... Niekto trolejbusy obhajuje a napise o nich, zaroven sa aj realne snazi, aby to fungovalo. To je pozitivna KRITIKA. Za to ho zhodis svojou KRITIZUJUCOU vetou. Ale aj ty si napisal, ze trolejbusy sa ti nepacia. Vola sa to negativna KRITIKA. Vsetko teda patri pod slovo KRITIKA. Pre mna to znamena, ze si sam seba vopchal do svojej vety a povazujes sa za najvacsieho odbornika. Lebo sa prevazas trolejbusmi zda sa kazdy den. Ale.. ak ich takto odsudzujes, co si urobil k tomu, aby si to zmenil ? Presne, ako si napisal. NA IMHD DOKAZE BYT KAZDY ODBORNIKOM....