Reakcia na: pedro77 #44145:
Asi až po komunálnych voľbách... ? Re #44147 Nikoliatko: Pozri, nikdy nič nie je ideálne. ? Ale keby sa do tvorby linkového vedenia nemiešala politika, tak by to mohlo byť o dosť lepšie... ? A máš pravdu, niektoré linky (22, 30, či 32, ktorá našťastie nejazdí) sú až príliš "efektívne. ? Pritom tieto autobusy by sa dali využiť oveľa lepšie... ?
Nikoliatko
len aby ste vedeli, jedným z dôvodov, prečo zavádzali nové linkokvé vedenie bol aj ten, že chceli odstrániť to, že na zastávku prišli 2autobusy za sebou, ktoré išli tým istým smerom a dialo sa to každých 10 minút (pekne to bolo vidno ako chodili pekne spolu 15+18 a 55+32 na furču) tak teraz vám opíšem ako je to po novom
... išla som niečo po 21 00 domov linkou 17 od starej radnice na furču.jasné, že tesne pred nami išla linka č. 19. ako sme tak stáli na semafóre pred Palackého tak pozerám, ako prefrčala linka 15. ale to, že l 15 chodí so 17 pravidelne za sebou, to už som si zvykla... ale najlepšie na tom bolo to, že keď sme už mali zelenú my, tak pozerám, že na semafóre z NO išla 20