Reakcia na: Peter55 #44094:
Tu ide vsetko naraz a potom nic.Vid vcera.Pol desiatej vecer a kolony na zastavkach.10,34,18.Este ze uz vtedy nejazdi 27. ? ? ? ? ?
Postrehol som akurat ze toto forum je iba o par ludoch ktory si melu svoje a ked niekto nieco povie co sa tym par ludom nepaci uz je to ..... . ? ? ?
Josip3211