Reakcia na: Crossfire #43676:
Presne ? Ani netreba pozerať Aj múdry schybí a smeješ sa nad debilnosťou tých ľudí.... ? Toto povedať.. aa 36ka bol super spoj ? kopírovala celú trasu 34ky po Sokolovskú fakt super spoj ? brala ľudí len z KVP po Sokolovskú
cest vynimkam
TA
" 4. Za základný systém mestskej hromadnej dopravy považovať električky a trolejbusy. Autobusovú dopravu uvažovať ako doplnkovú dopravu.
5. Ponechať územnú rezervu pre predĺženie električkových tratí do obytných zón , Košická Nová Ves, východné mesto, Ťahanovce.
6. Rezervovať plochy pre vozovňu električiek a autobusov v priestore 8. výrobného okrsku v Krásnej nad Hornádom. "
Už len za základe tohto dokumentu by nikdy zrušenie TD či ED nemalo byť schválené. Má to vôbec nejakú právnu hodnotu?