Reakcia na: Nodes #43213:
Grecko je Balkan a Balkan je EU len na papieri, v skutocnosti to je jeden velky chaos. Mimochodom, v Grecku som zazil MHD (Kavala), kde neboli oznacniky, cestovne poriadky, ani vobec ZIADNE pevne zariadenia, ktore by ti prezradili, ze v meste nejaka MHD je. A pritom maju 8 liniek, cestovne 0,85 € platis u vodica, jazdi to pomerne casto - akurat, ze ako nie miestny sa nedozvies odkial, kam a kedy. Neber zase ako dogmu, ze sa musime porovnavat so vsetkymi, co boli v EU pred nami. A ze ked aj inde maju bordel, tak ze mozeme mat tiez.
Sheep
Re #43186 Stevqo: podobny problem ma aj aj ze skoro nikdy nestihnem elektricku pretoze zo zastavky odisla este niekolko minut pred tym ako tam mala prist ale zakazdym bijem len seba ze som tam mal byt skor ?