Zdravim
trochu dlhsie pozeram toto forum a sa mi pacia niektore nazory a hlavne clovek sa dozvie ze o com sa na dp rozmysla a co prekaza ostatnym jednak vodicom alebo cestujucim, myslim ze je fajn ze take nieco je.
Rad by som sa spytal na jednu otazku. Nevie niekto preco dp pouziva 12Sk automaty? Nerozumiem preco na niektorych zastavkach su 12Sk automaty a iba na zopar (co ja viem tak iba maratonca, nam. osloboditelov,stanica) 6Sk. Ved predsa ked potrebujem 12Sk listok, tak si viem kupit 2x6 ale 1/2x12 sa kupit neda! Zda sa mi to velmi nelogicke. Mohli by byt vsade len 6Sk automaty, naco su vobec tie 12Sk. DPMK je dost hlupe ked to robi iba pre to, aby zarobilo, potom mozu rovno zrusit zlavy pre studentov.
trochu dlhsie pozeram toto forum a sa mi pacia niektore nazory a hlavne clovek sa dozvie ze o com sa na dp rozmysla a co prekaza ostatnym jednak vodicom alebo cestujucim, myslim ze je fajn ze take nieco je.
Rad by som sa spytal na jednu otazku. Nevie niekto preco dp pouziva 12Sk automaty? Nerozumiem preco na niektorych zastavkach su 12Sk automaty a iba na zopar (co ja viem tak iba maratonca, nam. osloboditelov,stanica) 6Sk. Ved predsa ked potrebujem 12Sk listok, tak si viem kupit 2x6 ale 1/2x12 sa kupit neda! Zda sa mi to velmi nelogicke. Mohli by byt vsade len 6Sk automaty, naco su vobec tie 12Sk. DPMK je dost hlupe ked to robi iba pre to, aby zarobilo, potom mozu rovno zrusit zlavy pre studentov.

Sarko
Čo sa týka trasy L52 v roku '89, to by bola v súčasnosti iba zbytočná, v prepočte takmer 900 m dlhá obchádzka. Cez Južné nábrežie je to iba o cca 750 m viac a ak by to mala byť neexpresná linka, obslúži naviac až 8 zastávok, čo by prinieslo viac úžitku a lepšie obslúženie v danej presmerovanej trase.
Hádam si nemyslíš, že by bolo problémom, aby na stanovištiach pred Slovanom zastavilo za hodinu o cca 3 spoje naviac. Podľa mňa to nepredsavuje žiadnu prekážku, rovnako ako odbočenie na Rooseveltovu cez Hlavnú. Nehovorím pritom o výhľadovom riešení, ktoré je ešte pomerne ďaleko, ale o súčasnom stave.
Ale samozrejme, to sa nedá, to nepripadá do úvahy, to absolútne nejde...