Reakcia na: balky #4159:
Presun zastávok za križovatky neupravuje žiadna norma a posúvanie ustúpilo jedinému prozaickému dôvodu - rozširovanie jazdných pruhov pre cestnú dopravu. Ak by takémuto kroku predchádzala podmienka 100% funkčnej a aktívnej preferencie ED, nenamietal by som. Takto je to krok späť a ďalšie zhoršenie kvality cestovania.
Vladimír
Re #4160 balky: Ak sa nemýlim, zastávka pri Slovenskej poisťovni už neexistuje. Aj L56 stojí pred Slovanom.