Reakcia na: balky #4159:
Presun zastávok za križovatky neupravuje žiadna norma a posúvanie ustúpilo jedinému prozaickému dôvodu - rozširovanie jazdných pruhov pre cestnú dopravu. Ak by takémuto kroku predchádzala podmienka 100% funkčnej a aktívnej preferencie ED, nenamietal by som. Takto je to krok späť a ďalšie zhoršenie kvality cestovania.
SHORTY
Ešte k doplnkovému predaju: To nie je,že DP to nariadi, ale vodiči to museli odsúhlasiť a to museli je doslovne. Včera som sa dozvedel od kolegyne ako bolo donútené podpísanie súhlasu.