Reakcia na: t.p #39074:
ja si tiez myslim ze dostavat elektrickovu trat po sacu a tym padom by nemuseli do sace chodit autobusy ? ? ? ? ? ?
? ? ....si normalny???....a Furca by nacisto by bola od sveta odrezana....uz ani na Palackeho by sa nedalo ist.... ? ?
...s tymto suhlasim
t.p
23 Letisko, spolocensky pavilon co sa ti nepaci, aj v prahe mas Autobusy z letiska po najblizsie metro a potom prestupuj.
To ze je 28 vytazena, neznamena ze musi ist az do mesta. Aj ludia z plneho busu mozu prestupit na nosny dopravny system.
Ano elektricky by bolo treba adekvatne posilnit, ale o to presne ide. Pokial viem elektriciek mame dost a aj vodicov. S autobusmi je problem, ze niet vodicov ani autobusov.