Skúste ísť L52 v špičke.Cítite dych aj iné fyzické prednosti človeka za vami ? .Škoda, že do Šace nepremáva mikrobus, to by bolo miesta na streche pre mladších, čo cestujú do školy. Niektorí, ktorí idú na vyšetrenie do nemocnice už ani nemusia do tej nemocnice dôjsť - skolabujú v buse. ☠ A to do nedávna platili druhé pásmo.Čo tak zaviesť dvojpodlažný autobus. ?
? Keď už nepôjde na tu Ľavobrežnu, ta nikde som nevidel nejaké oznámenie že tam nebude zachádzať.
TA