Reakcia na: tomik55 #39018:
10n a 51 - presne ako vravíš,
20 a jej súčasné hypervetvy sú zvrhlosti súčasného LV,
52 - mne sa páči nápad Šaca - ŽST, či celodenne a aký interval by záviselo od iných liniek.
vidím to na improvizáciu vodičov zajtra ráno
tomik55
10n-zrusenie 10n a posilnenim 51
20 by mohla viest kosicka nova ves-No
52 viest len po NO s celodennym zevedenim 52 ?