Reakcia na: tomik55 #38901:
Ja chcem interval 5 minut na L15 a aby v špičke zachadzala na ulicu kpt. Jaroša a zriadila sa aj nova zastavka Jaltská - na znamenie ?
jo a potiahnut ku klastoru a L55 zrusit, tak by to mohlo byt...
.
tbus