Reakcia na: Mr.Henky #38773:
Myslím že tu bolo niekde porovnanie pred novým LV a v novom LV, ako príklad bola myslím linka 36 niekdajšia.Treba si uvedomiť že máme o 500 000 vozo/km menej, myslím že toľko najazdí nejaká L71 ročne, tak to môžeme zrušiť jednu celodennú linku ročne a buďme pri starom LV.
Mr.Henky
Jááj, ta to tie "vylepšenia", ktoré si MČ vynútili zakomponovať do nového LV? Tie "vylepšenia", vďaka ktorým vyzerá súčasné LV tak ako vyzerá? ? Welcome in Slovakia!