Reakcia na: tbus #38660:
to je fakt excelentné riešenie, ktorého som, žiaľ, nebol svedkom. Takže 6 vozidiel išlo hneď za sebou, aby pozbieralo možno 5 ľudí na zastávkach po trase MMM. Mám radosť, keď víťazí inteligencia.===
„Chceme nazbierať niekoľko tisíc podpisov a potom petíciu odovzdáme primátorovi,“ povedala Smolková.
Hm, tak to by sa ju už patrilo zobrať aspoň " na vedomie ", keď ju podpíše toľko voličov, či nie? ?
.. To maju byt adekvatne vykony za "este vyssie" platy poslancov ??? Mozno Vy taky nie ste, pozname sa osobne. Ale.. Ak niekoho posudzujem (ten vodic bol mozno vynimkou), tak si najprv pozametam pred vlastnym prahom
Dimi
Ale trosku aj na inu temu.. Viete, ze Valne zhromazdenie podla statutu mesta Kosice nemoze vykonavat povereny poslanec, lebo na to mame namestnika primatora ??? V tom pripade mesto Kosice opat raz nieco porusilo, lebo po zruseni funkcie namestnika primatora Jozefa Filipka nepreviedlo jeho kompetencie predstavitela VZ na jedneho z ostavajucich dvoch namestnikov! A co sa teraz stalo ? Byvaly namestnik stale vrta do DPMK, ma tam svoje kontakty a mozno!! ich vyuziva na to, aby manipuloval s najvyssimi manazermi DPMK, cim ho nechcem obvinovat a ani to nemam v umysle. Jozef Filipko NEMOZE uz vykonavat funkciu valneho zhromazdenia. Ak o tom neviete, resp. ak mate zaujem vidiet tieto podklady, rad ich preposlem emailom, staci tu, cez imhd odpovedat. Dakujem. V emaili sa urcite aj podpisem, parkrat sme si uz pisali, ohladom riesenia nasej peticie. Pozdravujem Vas.