Reakcia na: Yogi616 #38561:
je tam malá zmena u L 6 oproti minulým rokom - bude končiť pri Krajskom súde. Zabudli však na L R3.Nedokážem pochopiť, načo smerom na sever zo stanice idú busy bývalým mlynským korytom. Zbytočnosť a len to robí napriek bežcom.
38,36 mil. Kč.
Dynamax99
Dnes okolo 13:55 pri Magistráte mesta Košice horela elektrièka na linke è.9 (618+619). Vzh¾adom na predchádzajúce, krátko trvajúce poruchy vodièka elektrièky vystúpila a išla skontrolovať situáciu. Spomedzi ¾udí sa ozývalo z každej strany "horí!!" Po spustení a opätovnom zdvihnutí, ale už len predného pantografu sa elektrièka rozbehla pomalým tempom smerom k amfiteátru.
http://img232.imageshack.us/img232/9928/03102008008.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/8741/03102008003.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/200/03102008007.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/5053/03102008001.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/2339/03102008009.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/1279/03102008010.jpg