Reakcia na: Sarko #3783:
Uplne tiche bude akorat vypnute. Ztisit a to dost podstatne se da pomoci nahrady MG statickym menicem trebas SMTK. Pak je odporak skoro uplne potichu. Ale na pesi zone by ticha tramvaj mohla pusobit az nebezpecne. :)) Nasi old spoluobcane ( krabatori ), by ji nemuseli slyset
. Takova KT8 je docela ticha . Kor kdyz jede krokem .
KVKV
Od unifikácie abus parku sa dpmk dosť výrazne odklonil. Na Slovensku nemá konkurenciu, v Čechách sa tak trochu blíži Plzeň, dovolím si tvrdiť, že v civilizovanej Európe by sa dpmk umiestnili medzi prvými piatimi.
Ale pre nadšencov je to zase zaujímavé, je čo fotiť, koli busom sem jazdia i z Čiech!
Kolkožeto jazdí typov? 18-19? (+SU18)