Reakcia na: LeLe #37187:
Cize ked si kupim listok na 30 minut, jazda ma trvat 28, ale autobus ma zdrzanie a ja som v nom uz 40 minut, pride revizorka a nemam jej ako dokazat, ze som mal listok zakupeny? Dostanem pokutu a musim sa ist 3 tyzdne doprosovat na Bardejovsku jej zrusenia a dalsie 3 tyzdne cakat na $?
eMareq
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=20.8.2008/86016K
Autobus môže ísť skôr o 2 minúty
Nagy doplnil, že zrýchlenie dopravy vďaka zastávkam na znamenie má slúžiť najmä na zníženie meškania spojov, ale tie môžu byť aj rýchlejšie. "Podľa interného predpisu si vodič na linke môže nadbehnúť (vyraziť skôr z konečnej však nesmie) oproti časom v cestovnom poriadku. U električky a trolejbusu maximálne o 59 sekúnd a pri autobuse o 1 minútu a 59 sekúnd." Na autobusovej zastávke tak treba byť pre istotu o 2 minúty skôr. "Nie je možné jazdiť s nulovou odchýlkou ako v tokijskom metre."