Reakcia na: Dispecer #37126:
na koľaje určite, ale do košických dielní... ? ? ? to by boli tzv. jednorázové električky - pokazí sa, vyhodíme a kúpime novú ?
ale secovska davnejsie tiez nebola bohvvieco, v slabej prevadzke tam ak si dobre pamatam isli L15,18,20 dost za sebou a potom 20min. fuga
Johny_SK
Dobry vecer. Ak uz DPMK nie je schopna na svojich strankach uvadzat CP, bolo by dobre, aby chlapcom na ke.iMHD.sk dodal platne CP, lebo ich udaje sa nezhoduju s udalmi CP na zastavkach. Dakujem!
Prajem pekný deň,
oznamujeme Vám, že Váš e-mail bol doručený DPMK, a.s. a odstúpený úseku dopravy a techniky.
S pozdravom
Jana Ragulská
sekretariát GR
Dopravný podnik mesta Košice, a.s.