A huuurá, ten slávny prestup. Dnes som musel na rychlo a na pár minute do roboty. Ale čo auto som ešte doma nemal a tak som sa vybral na MiHaDe však čo to je 16,2 km zacestovať ( Šaca - Krasna). bus zo šace už nový ( nie z mäsokombinátu - stara šunka alebo kolbasa) TEDOM cesta po mesto pekna kľudna ale prišiel bod "B" čiže prestup na NO. Pripravil som sa včas, na semafóre červena a to bola príležitosť si pozrieť ako cez križovatku prechádza L 3 (a v KE zavedené ČSAD -čakaj s..... autobus dôjde). Za pár minut t.j. 18.25 min som si prehľadol ako SLOVAN rastie alebo ako CENTRUN chátra - inak by som si to nezbadal. Týmto sa chcem poďakovať ing. Nagymu a jeho K ako dokazal splánovať prestupy na B a ako zabezpečil dopravu pre šacu na nad jazerom, lebo nie všetci robíme v "AMERIKE" (USS). A som zvedavý ako sa zajtra dostanem na 06.00 hod. do práce. Lebo som požičal auto synovi a ing Nagy a jeho K by som nechal precestovať celý ich ...... ( neviem to ani nazvať). Pán Ing. Nagy, sú ešte robotníci ktorí musia chodiť na 06.00 do práce!!!!! rozumiete ??????? (Ale asi nie)
ale nevadííí
5
- Z dôvodu nevysporiadaných vlastníckych vzťahov sa pravdepodobne v tomto roku nezačne robiť prepojovacia komunikácia Moskovská-Klimkovičova na Sídlisku KVP, takže prostriedky vo výške 4,76 milióna korún by sa mohli použiť na iný účel (pravdepodobne na stavebné úpravy komunikácie, kanalizácie a chodníkov na Palackého ulici),
- V septembri sa podľa plánu začnú robiť stavebné úpravy vozovky na Watsonovej ulici v úseku od križovatky B. Němcovej po Festivalové námestie,
- Za sedem mesiacov roku 2008 využilo služby košického letiska spolu 348,56-tisíca pasažierov, čo bolo v porovnaní s vlaňajškom viac o 53 percent,
- Mesto ide žiadať 5 miliónov z eurofondov na vzdelávanie úradníkov, ako byť kreatívnejší, šikovnejší, slušnejší a ako nebrať úplatky ?