Reakcia na: eMareq #37001:
Aha, tak potom fajn. Ľem dve veci mi napadajú, že jednak vypadne odchod zo zastávky Atletická (detail), a potom podľa jazdných dôb to vychádza tak, že príchod do Kavečian o 23:21 a okamžite aj odchod smer Mier
ale nevadííí
Trucker4091
A aku výplatu mohol mať trolejbusár ktorého Davidoshmhd fotil ako na Kláštore ošikuje náraznik ? ?
Re #36989 Arksun: ? ? ? ?