Reakcia na: eMareq #36924:
Može chodiť aj každu minutu keď cesta domov mi v špičke trva 2x dlkšie ako cez sečovsku... Ak to berieš ako nosnu dopravu o Mieru a Tesca tak nemam nič proti len by som sa chcel dočkať dňa keď ten 7,5 minutovy interval NEBUDE len na CP. ?
COMFORT
Nikto nema asi namietky tak ta #534 bude na stiahnutie na stránke www.soldex.snadno.eu ako aj ďalšie električky KT a T6.
TO ?