Reakcia na: tbus #3685:
neviem teraz hneď z hlavy ako vyzerá dnes, ale tak vyzerala, tá farba bola "vylízaná" až na základovku ,to je špecialita košickej umyvárky, a tie podivné čiary na čele si pamatám, zrejme "ludová tvorivosť" asi vodiča.
Nádhera.
eMareq
Re #3671 Diggi: posledny? verejny kurz (sam DP si na neho robil reklamu vo vozoch) sa robil v 1993. Odvtedy je to fakt uz len pre rodinnych prislusnikov DP.