Reakcia na: tiffden #36494:
Nie je mozne brat na vedomie to, ci vodici nie su, alebo su... Treba LV urobit tak, akoby vodici boli. Mozno bolo trosku neuvazene akurat to, ze to LV spustili v case, ked to kulminuje. Bohuzial, tlacia ich do toho z mesta atd.. Ozaj, odkial sa pozname, ze vies moje meno ? ?
Isidor
OT: Hybridný Budaris - vraj návratnosť investície na nižšej spotrebe za 6-7 rokov ? ak ovšem nestojí väčšinu času v garáži, že ?
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=5026
Takéto električky raz budeme mať (ale na CNG samozrejme ?)
http://www.busportal.cz/modules.php?name=article&sid=5059