Dnes som si vsimol, ze na elektrickach je smer jazdy naprikald : STANICNE NAMESTIE , ale aj STADION LOKOMOTIVY. taze tie cedulky / nie buse panely / su aj po novom aj po starom. To len taky postreh, ze niketo si kukne v CP L9 Havlickova a dojde mu L 9 Stadion Lokomotivy. Pre nekošičana kusok matuce.
Este jeden postreh : voz s ev. c. 406 vyzera dost hrozne zvonka, ?
Este jeden postreh : voz s ev. c. 406 vyzera dost hrozne zvonka, ?

Vladislav 48
Prosím Ťa, stránka http://tramz.net/ je tvojim dielom ? Fakt sa mi to páči.
Môžem odkaz na ňu dať na našu stránku
www.odbory-dpmk.netkosice.sk ???
Vlado
stankovic@netkosice.sk