Reakcia na: bobo39-solarisko #3623:
Či sa chystajú nahodiť nový font aj na iné busy ako Solarisy? Akože? Veď s novým fontom behajú po meste busy rôznych značiek, určite nielen Solarisy...All:
Korzár:
Manažment SAD sa vozí na bavorákoch, FNM považuje ich nákup za správny krok
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=14.4.2004/45043K
Košický večer:
Na letisku už zaviedli letný letový poriadok
http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23391

balky
K doprave pocas sviatkov: V ramci setrenia by som z fleku navrhol niekolko zmien. Zaujala mi vytazenost L5-nic moc. Za polden sa v brike viezlo dokopy mozno 30 ludi, ale revizori si na tu linku posvietili az 3krat!Pritom bola nedela, dopoludnie. Uplne by stacil hodinovy interval, aj skratenie prevadzky tejto linky. Stale budem tvrdit, ze terajsia L5 v takom stave, akom je teraz, je plytvanie financiami.
Tak isto by som zrusil aj posledny spoj z Jazera na L3. Je to len zbytocne prenasanie vzduchu.