Dnes sa autobusom na L30 ev.c. 4302 s odchodom o 10:05 z Exnarovej viezol netradicny pasažier: Patrik Herman z TV Markiza? Nie nahodou. Pocas jazdy v polopreplnenom autobuse natacal so svojim stabom nejaky prispevok do svojej relacie Lamparen a aj do rubriky lebo medved. Pravdepodobne nejaka reportaz o DPMK. Zaujal ho aj jeden napis, v autobusoch su hore stresne vetracie okienka. A tam je napis: V pripade nebezpecenstva potiahnut 4 cervene packy. Lenze tam ziadne cervene packy niesu. No vsak v najblizsom case tu reportaz uvidime.
Vladimír
Železničná stanica zachránená, rekonštrukciu požehnal sám generál!
http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23179
Vandali ochudobnili DPMK už o státisíce korún
http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23183
Spojenie Košíc s Bratislavou je európskou katastrofou
http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23200
Košické letisko bude akciovkou
http://www.kosickyvecer.sk/index.php?command=viewarticle&id=23199