http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=8.4.2004/46917K
V korzari je aj fotka 374 a 5219 alebo 23, neviem
a este rozhovor http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=8.4.2004/46800K
V korzari je aj fotka 374 a 5219 alebo 23, neviem
a este rozhovor http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=8.4.2004/46800K
). Po zavedení trolejbusov, ktoré sa v Prešove výborne ujali a dnes zabezpečujú väčšinu dopravných výkonov o tomto nemá zmysel uvažovať.
1018
to az system managerstva kvality ich k tomu donutil... ?
DOPYT - Shorty - nemal si oznacene vozidlo napismi, ja ano. Ak niekto cely zivot nevytiahne paety z KE a nikdy sa s tym nestretol neznamena to, ze je blby. Tomu treba cas a aby o tom ludia vedeli, pripadne sa o tom dozvedeli po prichode vozidla na zastavku velkym oznamom na dverach.