Zopár s MHD len okrajovo súvisiach článkov z Korzára, ktoré sa neoplatí dávať na hlavnú stranu:
Kvôli rýchloceste "padne" v Barci šesť domov
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=31.3.2004/44747K
Poslanci KVP schválili výstavbu potravín Lidl
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=31.3.2004/44750K
Kvôli rýchloceste "padne" v Barci šesť domov
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=31.3.2004/44747K
Poslanci KVP schválili výstavbu potravín Lidl
http://www.cassovia.sk/korzar/clanok.php3?sub=31.3.2004/44750K
KVKV
Vo svojom predpokladanom vývoji by som sa rád mýlil. Podobný scenár som zažil v inom meste, kde sa už prechod na časový tarif uskutočnil. Dokonca si tipnem, že platnosť lístka nebude 45´ ale len 30´.
Ale pokial niekto vie ,čo sa konkrétne plánuje v Košiciach a nie je to prísne tajné tak by ma to zaujímalo
(možno že budem tak nadšený, že nechám v predpredaji dp sprepytné :-))