TeBeCe: Ă?no, už o tom vieme, ale vďaka za informácie. Čipové karty by boli nateraz úplne zbytočným luxusom, naopak, potrebným ako soľ by mali byť elektronické označovače. Ak sa s tým niečo neurobí, vyzerá to tak, že čoskoro zostaneme jediným mestom so zastaralým a nevyhovujúcim mechanickým systémom...
Az potom capli jedneho na Vodnej, ktory nasledne zvolal: "Vzdavam sa!"
Vladimír
Re #3346 Leveller: Nesúhlasím s druhou polovicou Tvojej tretej vety: "...je to dosť nemotorné, ale chápem." Konkrétne narážam na posledné slovo, pretože ja stále zmysel tohto opatrenia nechápem. Celý tento "cirkus" je úplne zbytočný, nerieši nič, ba ešte odrádza tých platiacich cestujúcich od používania MHD.
Plne však súhlasím s tým, že sa tým len zbabelo rieši neschopnosť DPMK zabezpečiť kontrolu na týchto linkách. R-ky nepotrebujú nič viac ako revízorov.