Reakcia na: Dopravák #3062:
Radšej neťahaj diskusiu metro/električka ešte aj do košickej diskusie, v iných diskusiách preto "pretieklo už veľa krvi". Neviem síce čo symbolizuje údaj zmeny jazdnej doby z 30 na 27 min., no aspoň za seba môžem povedať, že som rád, že v BA zvíťazil rozum a metro nebude. Ale ďalej by som to skutočne rozvádzať nechcel.
1018
mam podobny nazor, nezacinat to vobec, lebo to bude pohroma. ale mam pocit, ze aj tak uz je neskoro, lebo urcite sa niektori este vynadria... ?